Please reload

Ostatnie posty

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyróżnione posty

Nowe szczeniaki (Gończy Polski) z początkiem marca

February 19, 2018

Miło Nam poinformować, że w Naszej Hodowli Lawendowy Raj z początkiem marca (ok. 3 marca ) przyjdą na świat Szczenięta rasy Gończy Polski. 

To będzie Wyjątkowy Miot dlatego serdecznie zapraszam :):) Spodziewamy się Szczeniąt o umaszczeniu czarnym i czekoladowym.

 

Ojciec szczeniąt : NAGAR Cnotliwy Nos, właściciel Tomasz i Agnieszka Dopierała prowadzący Hodowlę Smogorzewska Zagroda, Champion Polski, pies czynnie polujący, w rękach doświadczonego myśliwego. 

 

 

 

Matka szczeniąt : CIRKA Zacisze Huberta, właściciel Andrzej Białek prowadzący Hodowlę Zacisze Huberta, sunia cudnie ułożona, bardzo posłuszna, o pięknym i rzadkim umaszczeniu czekoladowym, wyjątkowo charakterna, uparta, uwielbia tropienie i spacery po lesie, była uczestniczką kilku polowań, na wystawach krajowych uzyskała medale złote i srebrne, w 2017 roku uzyskała CWC,BOB,BO na tej samej wystawie.

 

 

Obydwoje Rodziców z dobrym charakterem nastawione na współpracę z człowiekiem, lubią i akceptują małe dzieci. Rodzice posiadają w rodowodach wybitnych przodków pod względem eksterieru i użytkowości. Nie wykazują agresji w stosunku do ludzi i innych psów. Rodowody do wglądu na życzenie. 

Gończy Polski to pies inteligentny podatny na tresurę, doskonały stróż domostwa w stosunku do rodziny. Psy świetnie przygotowane do naszych warunków klimatycznych, wytrwałe w pracy i odporne na choroby. Gończy Polski to nie tylko pies dla myśliwych, ale także dla ludzi aktywnych, biegaczy, lubiących ruch, to pies doskonale stróżujący naszej posesji domowej, lubi kontakt z człowiekiem. 

Nasze szczeniaki będą do odbioru w ostatnim tygodniu kwietnia  Będą po przeglądzie hodowlanym przez sekcję VI ZKwP, zaszczepione stosownie do wieku, odrobaczone, z metryczkami, książeczkami zdrowia i super wyprawką. 

Mieszkamy 8 km od Środy Śląskiej, 38 km od Wrocławia, w malutkiej miejscowości pod samym lasem o nazwie Słup.

 

Zapraszam wszystkich Państwa do kontaktu i rezerwacji szczeniąt :

 

 +48  606 130 451

 

e-mail : hodowlalawendowyraj@gmail.com

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Podążaj za nami
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Please reload

Archiwum
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

tel. +48 606 130 451

hodowlalawendowyraj@gmail.com

Słup 

55-300 Środa Śląska
woj. dolnośląskie

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now