Nowe szczeniaki (Gończy Polski) z początkiem marca

Miło Nam poinformować, że w Naszej Hodowli Lawendowy Raj z początkiem marca (ok. 3 marca ) przyjdą na świat Szczenięta rasy Gończy Polski.

To będzie Wyjątkowy Miot dlatego serdecznie zapraszam :):) Spodziewamy się Szczeniąt o umaszczeniu czarnym i czekoladowym.

Ojciec szczeniąt : NAGAR Cnotliwy Nos, właściciel Tomasz i Agnieszka Dopierała prowadzący Hodowlę Smogorzewska Zagroda, Champion Polski, pies czynnie polujący, w rękach doświadczonego myśliwego.

Matka szczeniąt : CIRKA Zacisze Huberta, właściciel Andrzej Białek prowadzący Hodowlę Zacisze Huberta, sunia cudnie ułożona, bardzo posłuszna, o pięknym i rzadkim umaszczeniu czekoladowym, wyjątkowo charakterna, uparta, uwielbia tropienie i spacery po lesie, była uczestniczką kilku polowań, na wystawach krajowych uzyskała medale złote i srebrne, w 2017 roku uzyskała CWC,BOB,BO na tej samej wystawie.

Obydwoje Rodziców z dobrym charakterem nastawione na współpracę z człowiekiem, lubią i akceptują małe dzieci. Rodzice posiadają w rodowodach wybitnych przodków pod względem eksterieru i użytkowości. Nie wykazują agresji w stosunku do ludzi i innych psów. Rodowody do wglądu na życzenie.

Gończy Polski to pies inteligentny podatny na tresurę, doskonały stróż domostwa w stosunku do rodziny. Psy świetnie przygotowane do naszych warunków klimatycznych, wytrwałe w pracy i odporne na choroby. Gończy Polski to nie tylko pies dla myśliwych, ale także dla ludzi aktywnych, biegaczy, lubiących ruch, to pies doskonale stróżujący naszej posesji domowej, lubi kontakt z człowiekiem.

Nasze szczeniaki będą do odbioru w ostatnim tygodniu kwietnia Będą po przeglądzie hodowlanym przez sekcję VI ZKwP, zaszczepione stosownie do wieku, odrobaczone, z metryczkami, książeczkami zdrowia i super wyprawką.

Mieszkamy 8 km od Środy Śląskiej, 38 km od Wrocławia, w malutkiej miejscowości pod samym lasem o nazwie Słup.

Zapraszam wszystkich Państwa do kontaktu i rezerwacji szczeniąt :

+48 606 130 451

e-mail : hodowlalawendowyraj@gmail.com


Wyróżnione posty
Posty już wkrótce
Cierpliwości...
Ostatnie posty