ZAPRASZAMY DO REZERWACJI MALUSZKÓW WYŻŁA WEIMARSKIEGO :) (SZCZEGÓŁY)

Poniżej przedstawiamy szczegóły związane ze szczeniaczkami wyżła weimarskiego:

Spodziewamy się przyjścia na świat Szczeniąt Wyżła Weimarskiego około 28-30.07. 2020 r. Dumnymi Rodzicami zostaną Wyjątkowe Psy, o sporych osiągnięciach wystawowych. Usposobienie obojga Rodziców : Opanowane, Spokojne, Uparte, Energiczne, Czujne, Inteligentne, Silne, Szybkie i bardzo Przyjacielskie. Rodzice :

Tatuś : OSEE OSCAR GREY Camaxtli ,,Oskar'' Młodzieżowy Champion Polski Champion Polski Rozpoczęty Interchampionat Próby Pracy – dyplom I stopnia HD-A ( bez dysplazji stawów biodrowych ) Mamusia : TRIBUZY Star of Elune ( dla nas FIONA ) Młodzieżowy Champion Polski Champion Polski open Próby Pracy - dyplom III stopnia HD-A ( bez dysplazji stawów biodrowych ) Nasza Hodowla jest zarejestrowana w ZKwP / oddział Wrocław. Jest to najstarsza, powstała w 1938 roku, instytucja zrzeszająca psy rasowe i ich właścicieli. Podlega ona pod Międzynarodową Federację Kynologiczną (FCI). Jest to może trochę przestarzała instytucja, ale daje pewność, że psy w niej zarejestrowane spełniają określone standardy wyglądu, zdrowia (prawidłowy zgryz, bez dysplazji stawów biodrowych), charakteru itd. ZKwP organizuje też większość wystaw w Polsce. Wszystkie szczenięta opuszczające Naszą Hodowlę będą : - po przeglądzie miotu przeprowadzonym osobiście przez Komisję ze ZKwP (każdy szczeniak jest opisany wraz z adnotacją o stanie uzębienia) - posiadały metryki, które uprawniają do wydania Rodowodu ZKwP - odrobaczone min. dwukrotnie - miały szczepienia stosowne do swojego wieku wpisane do książeczki zdrowia - po przeglądzie weterynaryjnym i wpisami weterynarza - z solidną wyprawką na dobry start . Wszystkich zainteresowanych Rezerwacją maluszka zapraszam do kontaktu bezpośredniego ze mną. Maluszki będę gotowe, by wyruszyć do nowych domów od 19 września. Nasza Hodowla, jest domową, niedużą Hodowlą, nie nastawiamy się wyłącznie na zysk, pracujemy zawodowo. Swoją dodatkową pracę wykonujemy z pasją i olbrzymią miłością do psów. Do każdego szczeniaka podchodzimy z miłością i sercem, socjalizujemy je z ludźmi i psami od pierwszych dni życia, mieszkają razem z Nami w warunkach domowych, stworzonych specjalnie na tą okoliczność. Jeśli szukasz wymarzonego weimara, to świetnie trafiłeś Szanowny Kliencie i już dziś proszę Cię obiecaj, że będzie Twoim Najlepszym Przyjacielem :) :) Pozdrawiamy Hodowla Lawendowy Raj Facebook Hodowli : fb/ hodowla psów myśliwskich lawendowy raj ( na zdjęciu miot 2019 )

Uwaga! Cena w ofercie dotyczy rezerwacji. Szczenięta z obecnego miotu to koszt 4000 zł ( całość ). Od czego zacząć ?

Dzwonisz do Hodowli, dokonujesz rezerwacji podając płeć, wpłacasz zaliczkę w wysokości 700 zł na wskazane konto bankowe, po skończeniu trzeciego tygodnia życia możesz przyjechać wybrać malucha lub dokonujesz wyboru na podstawie zdjęcia lub filmu, jeśli mieszkasz zbyt daleko od Nas, a teraz... pozostaje już tylko czekać na odbiór swojego szaraka ( po 19 września ).


Wyróżnione posty
Posty już wkrótce
Cierpliwości...
Ostatnie posty